Poradenstvo

Individuálne poradenstvo Vám pomôže zodpovedať akútne otázky, ktoré potrebujete riešiť práve teraz a hneď. Preto lektorka Efektívneho rodičovstva s Vami rieši konkrétne problémy, hľadá odpovede, objavuje a ponúka nové súvislosti, pohľady, možnosti a inšpirácie. Veľmi často sa stáva, že naše ratolesti si vyžadujú osobný prístup a novátorské riešenia.

Ponuku individuálneho poradenstva je možné využiť špeciálne aj pre zvládanie výchovných problémov s adolescentmi.

Sme tu pre Vás aj vtedy, ak potrebujete riešiť rešpektujúcu starostlivosť o dieťa v prípade partnerskej krízy či rozchodu. V tomto čase musí zostať dieťa na „prvom mieste“, pričom potrebuje veľa citlivého porozumenia a podpory zo strany oboch rodičov napriek tomu, že aj vy prežívate stresujúci čas. Ostávate pre neho rodičovským párom na celý život, a preto je dôležité, aby dieťa nebolo súčasťou Vašich konfliktov.

 

 

 

Formy a možnosti individuálneho poradenstva:

  • Návšteva v poradenskej miestnosti: Špitálska 20, Bratislava. tu 
  • Návšteva a konzultácia priamo u Vás doma
  • Telefonická konzultácia (Skype, WhatsApp)

Jedna konzultácia trvá obvykle 90 minút.

Konzultácie budú naplánované tak, aby vyhovovali časovým potrebám klienta.
Cena za prvú hodinu: 30 Eur a 13 Eur/ za každú ďalšiu začatú polhodinu.

V prípade stretnutia u klienta v domácom prostredí je potrebné zaplatiť paušálny poplatok 10-15€ za presun v rámci Bratislavy.

Kontakt

Telefonické poradenstvo

Keďže nie pre každého je celkom možné zúčastňovať sa kurzov ER, rodičovských klubov alebo tematických prednášok, je tu možnosť individuálneho poradenstva. Ponúkame možnosť konzultácii bez  vášho zdĺhavého cestovania a časových strát, z pohodlia vašich domovov či z prostredia, kde sa cítite bezpečne a komfortne. Cez Skype ušetríte prostriedky na telefonovanie a zároveň sa prenáša obraz, čo je pri komunikácii vždy plus. Takisto máte možnosť dohodnúť si dátum a čas tak, ako vám to vyhovuje (napr. keď dieťa spí). Takisto je možnosť dohodnúť stretnutia u klienta v domácom prostredí.

Pre individuálne telefonické poradenstvo je potrebné:

  • Mailom alebo telefonicky dohodnúť dátum a čas konzultácie, špecifikovať problém, ktorý bude predmetom poradenstva.

  • Uhradiť vopred dohodnutú platbu na účet: 2000301013/8330. IBAN: SK8183300000002000301013

  • Realizovať spojenie v dohodnutý termín.

Jedna konzultácia trvá obvykle 90 minút.

Cena za prvú hodinu: 30 Eur a 13 Eur/ za každú ďalšiu začatú polhodinu.

 

Kontakt

Základ pre dlhoročný harmonický vzťah je jeho neprestajné budovanie. Často sa stáva, že po určitom čase sa partneri prestanú navzájom o seba starať tak, ako v počiatočných fázach vývoja ich vzťahu. To, že sme v istom čase dosiahli určitú kvalitu ešte neznamená, že sme „za vodou“. Budovanie kvalitného a harmonického vzťahu je práca na celý život a plný úväzok.

Partnerský vzťah a rodinná atmosféra – poradňa